...kyslík pro prodej!

5 důvodů pro:

O e-lefantovi

Elektronický slon je řešení stojící na silných nohách. e-lefant je přítelem Kvality, Servisu, Dostupnosti, Flexibility a optimální Ceny. Je dedikovaným, tedy přímo určeným, nákupním řešením pro práci strategických nákupčích.

e-lefant umožní profesionalizovat i takové týmy, které si širokou dělbu práce (strategickou, taktickou, operativní) dovolit zatím nemohou. Roste s Vámi a umí naslouchat. Je dobrým prostředníkem pro budování partnerských vztahů založených na dlouhověkosti.

e-slonu, díky jeho paměti, se nestává, že by se musel učit věci stále dokola. Naopak, při dobré drezúře, se jen a jen zlepšuje. Učí se rychle. Těží také ze svých rozměrů. Z perspektivy jeho pohledu jsou obtížné úkoly titěrností.

Nejen pro nákupčí

Samozřejmě, je to strategický nákupčí, který je středobodem dění. On přitahuje k sobě nejvyzrálejší dodavatele oboru. Rozpoznává nuance trhu, který obsluhuje, je mu svěřen. Ale pro koho to celé dělá?

  • Je to designerský a vývojářský tým, který může žádat a užívat plody propracovaného nákupu, jenž umí rozpoznat vysokou kvalitu a tedy případnou přidanou hodnotu, odlišení. Na druhou stranu umí ukázat na dodavatelské trhy, které je třeba opustit, nebo jim nevěnovat nadměrnou pozornost, neb nic firmě nepřináší.
  • Jsou to marketéři a obchodníci, kterým odlišnosti a vyšší komplexita dává křídla.
  • Je to ekonom, který bdí nad kutálejícími se prostředky nějak vždy raději od zdroje než k němu.
  • A zcela určitě je to vrcholový manažer, který se může spolehnout na to, že tento článek řetězce, díky dobrému ukutí, jen tak nepraskne.

Lze s určitostí říct, že budoucnost nás brzy připraví o příjemnosti konkurenční výhody s nádechem "levně". Budou to bezesporu nápady a inovace a dělání věcí pro ně samotné, které přinesou jiné nákupní radosti.

S e-lefantem budete připraveni.

Potřeby  ?  Možnosti

Schema pod jednou strechou